Noatum Logistics (formerly Komet)

Lojistik Servisinde Mükemmeliyet

0
Şirketin profesyonel performansı 32 yılı aşkın suredir devam etmekte ve yönetimi ülkenin lojistik sektörünün önde gelen üyeleri olarak kabul edilir.
0
Türkiye'de Noatum Logistics (formerly Komet) ekibi işinin en iyisi olan 137'den fazla profesyonelden oluşmaktadır

Yerel bilgi ve deneyimlerini Türkiye sınırlarının ötesine taşımak için uluslararası bir partner arayan Komet, 1987 yılında kurulan prestijli bir Türk şirketidir. 2015 yılında  bu hedeflerinin gerçekleşebilmesi için Noatum Maritime‘in küresel vizyonu ile birleşti.

Bu stratejik ortaklık ile Noatum Maritime‘in lojistik bölümü Akdeniz’de kendi ayak izini genişletirken aynı zamanda, uluslararası bir kuruluşun desteği ile  Komet Türkiye’deki varlığını güçlendirmektedir.

Tüm Türkiye limanlarında hizmet veren Noatum Logistics (formerly Komet), Türk pazarına tam olarak hakim olmanızı sağlar.

Noatum Maritime

Noatum Logistics (formerly Komet) Noatum Logistics Bölümü’nün bir parçasıdır. Bugün, İspanya ve Türkiye’nin önde gelen gruplarından biriyiz ve Portekiz, Fas, Cezayir, Şili ve yatırımcı olarak Çin’de güçlü varlığımızı sürdürüyoruz. Aynı zamanda, tüm dünyada geniş temsilcilik ağımız bulunmaktadır.

Noatum Lojistik olarak, sektöründe büyük deneyime sahip 430’ün üzerinde profesyonelden oluşan ekibimiz ile, her zaman “Lojistik Hizmetlerinde Mükemmelik” ilkemizi uygulayarak müşterilerimize yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz.

Noatum Lojistik, 50 yılı aşkın süredir edindiği tecrübelerle lider, denizcilik, lojistik ve liman hizmetleri şirketi olan Noatum Maritime’ın bir parçasıdır ve gemi sahipleri ve işletmecileri ile ihracatçılar ve ithalatçılar için hizmet vermektedir.

Bugün, Noatum Maritime, hizmette mükemmelliği ve şirketi sektörde bir ölçüt haline getiren uzmanlaşmış ve güvenilir personeli ile ünlüdür.

1.300’den fazla profesyonelden oluşan ekibiyle Noatum Maritime, liman altyapıları ve ilgili hizmetlerde stratejik bir vizyon ve güçlü bir uluslararası profil ile geleceğe bakıyor.

Yönetim Politikası

Noatum Maritime, Gemi acentesi, Sevkiyat, Tramp, Proje, Nakliye, Gümrükleme, Terminal ve Depolama gibi faaliyetlerle liman, deniz ve lojistik hizmetleri sunan şirketlerin birleşimidir.

Noatum Maritime, kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği, kurumsal sosyal sorumluluk, gıda güvenliği, gümrük prosedürleri ve fiziki güvenlikte yetkili bir ekonomik operatör rolü ile kapsamlı bir yönetim sistemine sahiptir. Bu nedenle, mal güvenliğini, insanların sağlık ve güvenliğini garanti ederiz; bu politikanın kapsamında yer alan yönetim alanlarında müşterilerimizin ve mevzuatın gereksinimlerine göre hizmetler sunmaktayız.

Noatum Logistics (formerly Komet), ISO 9001:2015 Kalite Belgesine sahiptir.

Misyon, Vizyon ve Değerler

MİSYONUMUZ

Güvenli bir çalışma ortamında, sürekli iyileştirme ile birinci sınıf liman ve lojistik hizmetini sağlamak ve müşterilerimiz için ilk tercih olmak.

VİZYONUMUZ

Lider uluslararası bir şirket olarak, yetenekli profesyoneller ile liman ve lojistikte, operasyonel mükemmeliyetle tanınmak.

DEĞERLERİMİZ

Önem

Bizim için çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız önemlidir. Ortak payda için güçlü ve uzun vadeli ilişkiler kurarak tam potansiyellerine ulaşmada yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Sürekli İyileştirme

İşimizi ve müşterilerimize sunduğumuz hizmeti geliştirmek ve ileriye götürmek için daima yaratıcı çözümler ve yenilikler geliştiriyoruz.

Başarı

Tüm müşterilerimizin başarısını garantilemek için birinci sınıf, rekabetçi ve verimli bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Mükemmeliyet

Her zaman verdiğimiz sözü profesyonelliğe ve mükemmelliğe ulaştırmayı hedefliyoruz.

Bütünlük

Şirket olarak, yaptığımız her şeyde dürüst, saygılı ve adil çalışmaya bağlıyız.

Takım Çalışması

Başarımızın en önemli etkenleri, birbirimizle ve müşterilerimizle kurduğumuz güçlü bağ ve takım çalışmasıdır.

Bizimle Çalışın

Bu formu doldurarak İnsan Kaynakları departmanımıza özgeçmişinizi gönderiniz.

Yükleme CV:


<

[recaptcha]